Інструкція з застосування форм для тротуарної плитки

Наші форми, призначені для виробництва тротуарної плитки та відповідають ТУ У 25.2-05412380-001-2004. Вироби мають конкретне призначення і призначені для багаторазового циклічного застосування, невідновлювані по ГОСТ 27.003.
 
1. Вироби не стійкі до впливу негативної температури навколишнього середовища і схильні до деформації при температурі понад + 48˚С, а також під впливом прямих сонячних променів.
 
2. Захищені від дії прямих сонячних променів форми для тротуарної плитки зберігаються без зміни протягом двох років, тоді як на прямому сонячному світлі такі вироби стають крихкими.
 
Під впливом тепла і світла відбувається процес старіння матеріалу, з якого виготовлені форми:
  1. процес деструкції (розрив молекул по місцях окислення);
  2. розвивається процес міжмолекулярної взаємодії, що приводить до втрати еластичних і пластичних властивостей форм;
  3. полімер стає крихким після 200-годинного опромінення.
3. При випробуванні на міцність деталі повинні витримувати 300 циклів формування.
 
4. У приміщеннях, де зберігаються форми з полімерних матеріалів, забороняється використання відкритого вогню і електрообладнання з відкритою спіраллю.
При виникненні пожежі користуватися всіма відомими засобами пожежогасіння: центральна мережа протипожежного водопроводу, вогнегасники на основі двоокису вуглецю. Для захисту органів дихання під час пожежі застосовувати протигаз марки «А».
 
5. Форми повинні експлуатуватися в закритому приміщенні, обладнаному припливно-витяжною вентиляцією.
 
6. Форми повинні експлуатуватися на обладнанні з застосуванням електровібратора потужністю 1,4 - 2,2 кВт, напругою 36 вольт.
 
7. До обслуговування форм допускаються особи, які вивчили прийоми роботи, які отримали інструктаж і склали іспит з техніки безпеки.
 
8. Застосування цих форм для виробництва інших виробів, застосування інших матеріалів, не обумовлених в ТУ, здійснюється тільки після узгодження з підприємством-розробником робочої документації і на підставі результатів спільних випробувань обладнання на пропонованому виробі і матеріалі з метою визначення основних техніко-економічних показників при переробці нової сировини у новий виріб і формування відповідної зміни технічних умов.
 
Виробник гарантує відповідність виробів вимогам цих технічних умов при дотриманні умов транспортування і зберігання.
 
Гарантійний термін експлуатації - 1 рік з дня відвантаження.