Смола акрилова для покриття виробів з бетону | Акрилова смола для надання глянцю бетону

Пластифікатори, добавки для бетонів і розчинів: Акрилова смола для надання глянцю бетону

арт. 31001

Кол-во:


1 907,10 грн

Витрати: 1л на 6,6 м2
Витрати на 1м2: 40,58 грн
Ціна: 381,42 грн/кг в 5л.

Информация
 
IDEAL SEALER - Однокомпонентная акрилова смола
 
ОПИС
 
IDEAL SEALER - це однокомпонентна акрилова смола на основі розчинників для бетонних поверхонь. До складу герметика IDEAL WORK входить суполімер-акрилова смола з високою молекулярною масою, з хорошою стійкістю до стирання, впливу води, зовнішніх впливів і ультрафіолетового випромінювання. Смола IDEAL WORK не жовтіє, не містить стирол, має хорошу стійкість до багатьох продуктів побутової хімії і утворенню плям, що виникають у наслідок впливу продуктів харчування.
Герметик IDEAL WORK містить смоли і розчинники, які спеціально розроблені для максимального проникнення у бетонну поверхню. Завдяки IDEAL SEALER, бетонна поверхня відновлює свій первісний блиск, тому навіть старому покриттю можна повернути новий зовнішній вигляд із забезпеченням його захисту від будь-яких зовнішніх впливів.
 
 
ОСНОВНІ СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ
 
IDEAL SEALER зазвичай використовується з метою повернути початкову красу і підтримувати початкову ступінь захисту всіх тих бетонних поверхонь, які з плином часу стають матовими і втрачають стійкість до зовнішніх впливів.
 
Штамповані покриття
Смола IDEAL WORK особливо підходить для штампованих покриттів. Дійсно, її спеціальний склад робить кольори більш яскравими, одночасно захищаючи покриття від ультрафіолетових променів, вплив яких з часом робить кольори більш блідими. Смола також полегшує чистку і миття штампованих поверхонь.
 
Промислові покриття
Для промислових покриттів дана смола використовується досить часто, наприклад, для захисту від пилу і плям, так як її можна наносити вже через 1-2 днів після закінчення лиття (гаряча витримка). Відсутність необхідності чекати повного дозрівання бетону, у порівнянні з іншими смолами, відмінне співвідношення якість/ціна за квадратний метр є тими особливості, які роблять цю смолу ідеально для тих, хто бажає забезпечити бетонному покриттю захист від пилу і плям без того, щоб залишати його без використання протягом 20-30 днів.
 
Склад для догляду за бетоном з "противипаровувальним" ефектом
Смола IDEAL SEALER може також використовуватися в якості складу для догляду за бетоном, іншими словами, може наноситися відразу ж після останнього проходу затирочной машиною, або на наступний ранок. Тонкий шар смоли допомагає бетону зберегти на оптимальному рівні вологість, що міститься у ньому. При цьому гідрадація бетону проходить повільно, без ризику швидкого випаровування і зневоднення.

ПОРАДИ З НАНЕСЕННЯ
 
Смола IDEAL SEALER є однокомпонентної і безпосередньо готова до використання.
IDEAL SEALER наноситься за допомогою безповітряного насоса або валиком в два шари. Перший повністю поглинається бетонною поверхнею, насичуючи і, таким чином, забезпечуючи захист обробленої поверхні в глибину. Другий шар створює додатковий захист від нормального зносу бетонної поверхні і впливу зовнішніх факторів. Залежно від інтенсивності руху транспортних засобів, яку має витримувати покриття, після декількох років експлуатації поверхнева частина смоли може втратити належну консистенцію і блиск. Це не означає, що покриття втратило захист, так як бетон буде як і раніше просякнутий смолою. Щоб повернути поверхні блиск, потрібно просто нанести один шар смоли IDEAL WORK, попередньо вимивши поверхню.
IDEAL SEALER - це смола, що не «закріплюється», а діє через «поглинання», тому важливо, щоб вона могла проникнути в покриття. Якщо смола IDEAL WORK використовується на нових промислових покриттях, оброблених за допомогою затирочної машини і мають досить «закриті» пори, рекомендується вимити і очистити щіткою оброблювану поверхню, використовуючи розчин соляної кислоти і води (у пропорції 1: 8), або відшліфувати її шкіркою, щоб зробити її більш проникною перед нанесенням смоли.
Оброблювана поверхня повинна бути повністю сухою, без плям масла жиру, фарби, противовипаровувальних засобів, воску, а також будь-якого з'єднання, яке може блокувати проникнення смоли в бетонну поверхню. Не слід наносити IDEAL SEALER в дощ або в разі ризику початку дощу (без належного навісу), а також при температурі нижче 5 градусів за Цельсієм. У разі якщо поверхня надто волога або має калюжки води, то можливе утворення білих плям, які можуть бути видалені за допомогою звичайного розчинника.
Повне затвердіння смоли відбувається за 7 днів.
 
ВИТРАТИ НА М2
 
У разі штампованих поверхонь, 20-літрової банки смоли досить для обробки приблизно 70 м2, з нанесенням двох шарів валиком. У будь-якому випадку, якщо смола наноситься безповітряним насосом, її витрата на площу може різко знизитися при збереженні високого ступеня захисту. Тим часом для промислових покриттів витрата смоли набагато нижча. Залежно від класу обробки покриття і методу нанесення (валиком або безповітряним насосом), 20л смоли вистачить для обробки понад 130 м2 покриття.
В особливо спекотну погоду рекомендується наносити смолу рано вранці, за можливостю, валиком. Висока температура може привести до значного збільшення витрат смоли.
Смола IDEAL WORK Sealer повинна використовуватися тільки для бетонних і кам'яних поверхонь.
 
ЗБЕРІГАННЯ, ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ І ГАРАНТІЯ
 
Проведена IDEAL WORK політика високої якості продукції належить також до упаковки продукції. Тому герметик поставляється в стандартизованих банках, в яких він захищений від зовнішніх впливів і зберігається в цілісному вигляді до моменту використання.
Даний продукт слід зберігати в сухому провітрюваному місці при температурі не нижче + 5С °. IDEAL WORK гарантує, що продукти, які використовуються для виробництва, не мають яких-небудь дефектів. При належному зберіганні гарантійний термін зберігання продукту становить 12 місяців.
IDEAL WORK не несе відповідальності за можливі проблеми, пов'язані з використанням продуктів компанії в суміші з іншими аналогічними продуктами або нашарування на них.
Абсолютна якість сировини, високий рівень обладнання та упаковка в стандартизовані ємності дозволяють IDEAL WORK виробляти, упаковувати і доставляти в повній цілісності свою продукцію до місця використання, без забруднень, псування і повного або часткового порушення якісних характеристик. IDEAL WORK не несе відповідальності за будь-які пошкодження, що мали місце під час транспортування.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ
 
Даний продукт є легкозаймистою речовиною, тому під час використання і нанесення смоли на гарячі поверхні забороняється курити. Продукт слід зберігати в сухому провітрюваному місці для забезпечення його хорошою герметичністю. Уникайте попадання продукту на шкіру, слизові оболонки, очі, і т.д. У разі випадкового контакту, ретельно промийте водою з милом і зверніться до лікаря. Рекомендується використовувати захисні маски і рукавички. У закритих приміщеннях забезпечте належну вентиляцію і уникайте вдихання парів.
 
Зверніться до паспорту безпеки.
 
ВАЖЛИВО:
Вся інформація, що міститься тут, заснована на найкращій практиці роботи і лабораторних випробуваннях. Замовник зобов'язаний перевірити, що даний продукт підходить для бажаного застосування. Виробник не несе відповідальності за результати неправильного застосування. Рекомендується завжди робити проби на невеликих поверхнях перед нанесенням продукту.
 
ІДЕНТИФІКАЦІЯ ISO 9002 - IDEAL SEALER-IST - РЕД. 01 ВІД 05.01.2009 р - Версія 03

Отзывы

Отзывы

Имя*
E-mail*
Ваш отзыв*
Captcha