Гідрофобізатори-пластифікатори | Обробка поверхні від висолів. ГКЖ-11К, конц.

Пластифікатори, добавки для бетонів і розчинів: Обробка поверхні від висолів. ГКЖ-11К, конц.

арт. 30501

Кол-во:


536,40 грн

Для поверхнневої обробки;
Витрати на 1 м2 поверхні: 2,32 грн;
Ціна за 1кг в 5л: 89,40грн/кг
1 літру в каністрі вистачає на 13 літрів робочого розчину.
 
Застосовується для усунення висолів на поверхні бетону;
  • Легко змішується з іншими добавками-прискорювачами, сповільнювачами, протиморозними, пластификуючими, та ін. ГКЖ-11К не вступає в хімічну реакцію з ними;
  • Поверхня, оброблена гідрофобізатором не вбирає вологу, зберігаючи при цьому газо- і повітропроникливість;
Робочий розчин розводиться в наступних пропорціях: 78 мл на 1 л води.

Описание
 
ГКЖ - 11К Добавка гідрофобна (Водовідштовхувальна)
є водним, або водно-спиртовим розчином метілсіліконату калію.
 
Кремнійорганічна гідрофобізуюча рідина ГКЖ - 11К, поставляється в каністрах, бочках по 6 кг, 12кг, 250кг. Застосування добавки ГКЖ - 11К дозволяє виключити утворення висолів на поверхні бетонів і розчинів. ГКЖ -11К легко змішується з іншими добавками - прискорювачами, сповільнювачами, протиморозними, пластифікуючими і іншими. ГКЖ - 11К не вступає в хімічну реакцію з ними, повністю зберігаючи всі свої властивості. Використовувати ГКЖ - 11К можна як на стадії будівництва об'єкта - в складі кладок і штукатурних розчинів і бетонів, так і для захисту вже готових конструкцій - шляхом поверхневого просочення.
 
ОБРОБКИ ПІДЛЯГАЮТЬ пористі будівельні матеріали, будівлі та споруди з цегли, мармуру, туфу, бетону, цементу, азбестоцементу, черепиці та інші матеріали подібного типу, як в промислових, так і в побутових умовах.
Поверхня, оброблена гідрофобізатором, не вбирає вологу і зберігає газо- і повітропроникність, що підвищує захисні властивості споруд. Зовнішній вигляд поверхні після її обробки гідрофобізаторами не змінюється.
 
РОБОТУ ПРОВОДЯТЬ  при температурі не нижче + 5°С, наносячи робочий розчин пензлем, губкою, валиком або пульверизатором на суху очищену поверхню.
 
РОБОЧИЙ РОЗЧИН  готують в кількості, необхідній на 1-2 години роботи, з розрахунку 78 мл водовідштовхувальним рідини ГКЖ-11К на 1 л води. При декоративної обробці в робочий розчин додають від 0,2% пігменту. Приготований робочий розчин перевіряють в невідповідальних місцях на ефективність обробки.
 
НАНОСИТИ РОЗЧИН  на поверхню до припинення вбирання, не залишаючи крапель. Витрата робочого розчину залежить від пористості оброблюваного матеріалу і становить в середньому 350 мл на 1 кв.м. Порушення зазначеної технології приготування і використання робочого розчину, повторна обробка по висохлому шару, можуть привести до появи білих плям на опрацьованій поверхні. 

Отзывы

Отзывы

Имя*
E-mail*
Ваш отзыв*
Captcha