Суперпластифікатор | Суперпластифікатор Flux2, опалубка без змащення

Протиморозна добавка, пластифікатори для бетонів і розчинів: Суперпластифікатор Flux2, опалубка без змащення

арт. 30202

Кол-во:


171,00 грн

Опалубка без змащення;
Виробник: Польща.

Витрати від маси цементу:0,3-0,6%;
Витрати для тротуарної плитки:0,45%;
Витрати на 1м2 тротуарної плитки: 4,71 грн;
Ціна за 1кг в 5л: 32,40 грн.

Описание
Також відомий як "ФЛЮКС", "ФЛУКС".
 

Застосування

FLUX-2 застосовується для виготовлення: тротуарної плитки, пустотних панелей, дорожніх покриттів, опорних стін, фундаментів, для влаштування теплої підлоги;

  • для виробництва товарного бетону;
  • для пластифікації і поліпшення обробки кольорового бетону, зменшує кількість води замішування більш ніж на 18%;
  • для виготовлення кольорових бетонів;
  • для створення підлоги з підігрівом.

Фізичні властивості

FLUX-2 утримує потрібну кількість води в в пофарбованній бетонной суміші. Прекрасно фіксує колір бетону. Завдяки цій властивості при заповненні форм для бетону і вібровпливу на них на поверхні самого виробу не з'являється вода. Під час змішування в бетоні утворюються мікропухирці повітря, які після гідратації цементу кристалізуючись, перетинають прямовисні капіляри як шкідливі в структурі бетону.
Всі ці позитивні властивості FLUX-2 викликають значне зростання опору бетону на вигин, стискання -  не менше ніж на 30%, підвищується морозостійкість бетону на 2-3 цикла, порівнюючи з контрольним складом бетону.
Суперпластифікатор запобігає прилипанню бетону до форм, опалубки. Відмінна пластичність сумішей полегшує разплив маси при робатах з бетоном. Не треба додатково змащувати форму. У кожному елементі зробленому із застосуванням суперпластифікатора виходить високо згущена суміш і рівна, однорідна поверхня. Бетон і розчини, приготовлені при застосуванні FLUX-2 є, морозостійкими. FLUX-2 полегшує перекачування і переливання бетону. Зменшує до мінімуму застигання бетону в бетонозмішувачах і насосах. Зміцнює колір бетонної суміші.
 

Хімічні властивості

Суперпластифікатор FLUX-2 - речовина зменшує поверхневу напругу, екологічно чиста, не викликає алергічних реакцій при контакті зі шкірою. У разі ж потрапляння на шкіру - змити водою.

Спосіб застосування

Не концентрований FLUX-2  додаємо прямо в воду замішування бетону, в залежності від застосовуваної технології з дозуванням від 0,3% до 0,6% по відношенню до маси цементу.
 

Дані технічні

Колір білий, агрегатний стан -рідина, незаймиста речовина, температура зберігання - 4-30ºС, щільність: 1,03 г / см ³ при 20 ° C, Ph: - 5.5 - 7.5.
Зміст хлоридів: 0,01%, вміст лугів: 0,5%, стабільність -1 рік, свідоцтво Державного Заводу Гігієни ГЗГ №-В-706/94, технічні дослідження - лабораторія будівельного відділу Сілезкого Політехнічного інституту в Глівіцах № U-897 / RB / 94, технічне дозвіл - інститут будівельної техніки ІСТ - К-2094/95. Містить тільки компоненти PN-EN 934-1: 2008, додаток А.1. Заява про відповідність BS EN 934-2: 2010 Номер 3/2010
 
* Ця інформація і ідеальні лабораторні випробування не звільняють клієнтів від обов'язку здійснювати відповідні технологічні випробування перед використанням добавок.

Отзывы

Отзывы

Имя*
E-mail*
Ваш отзыв*
Captcha