Про нас

Наше підприємство має досвід роботи на ринку України та зарубежом з 1997 року і займає лідируючі позиції на Україні по виготовленню форм для виробництва тротуарної плитки. Ми виробляємо понад 70 видів форм, вся наша продукція в оптимальній кількості є на складах. Нестандартні замовлення виготовляються в максимально стислі терміни, оскільки ми володіємо власним верстатним парком.
Форми для виробництва тротуарної плитки ми виготовляємо відповідно до ТУ У 25.2-05412380-001-2004, які розроблені згідно стандартами України. У процесі виробництва ми використовуємо матеріали, які забезпечують високу механічну міцність і довговічність в процесі експлуатації.
Для виробництва тротуарної плитки ми пропонуємо пластифікатори та інші домішки в бетон, які допомагають домогтися стандартної (ДСТУ ДСТУ Б В.2.7-238: 2010) якості бетону, а також підвищити його показники:
 
* суперпластифікатор Spolostan 7L
- Максимальна міцність бетонної суміші;
- Прискорене тужавіння;
 
* суперпластифікатор FLUX-2
- Підвищення міцності, не потребує змащення;

* суперпластифікатор прискорювач С3 Р
- Підвищення міцності, збільшення оборотності форм;
 
* повітровтягуюча добавка ГКЖ-11К
- Підвищує морозостійкість на 2-3 цикла, тобто 100-150 замерзань і відмерзань;
 
* протиморозна добавка
- Дозволяє виробляти бетон при низьких температурах;
 
* cмазка Separen
- При її використанні бетон має глянсову поверхню,
- Мінімізується пошкодження фактурного шару плитки, а також пошкодження стінок форм заповнювачами.
 
            Для розширення асортименту тротуарної плитки ми пропонуємо до застосування залізоокисний пігменти заводу Tonchem China, які ми продаємо протягом 13 років.
            Також в асортименті пропонованих товарів є всі необхідні пакувальні матеріали: стретч-плівка, стрічки пакувальні, різний скотч, плівка з поліетилену високого тиску, каністри та ін.
            Завдяки оперативності персоналу, високій якості обладнання і матеріалів, нашими партнерами є понад 1000 виробників у всіх регіонах України, а також в Молдові, Казахстані, Грузії, США, Арабських Еміратах, Литві і Бельгії.
            Доставка здійснюється по всій території України та зарубіжжя.
            Ми зацікавлені у співпраці та шукаємо партнерів для продажу. Якщо це вас цікавить, ми готові надати докладну інформацію.