Змащення для опалубки, розділова паста для бетонних виробів | Розпалубний засіб Separen, основа - воск

Пластифікатори для бетонів і розчинів: Розпалубний засіб Separen, основа - воск

арт. 30601

Кол-во:


438,60 грн

Роспалубний засіб;
Витрати: 1кг/20м2 2-3 циклу, 0,73 грн/м2
1кг - на 60м2;
Ціна за 1кг в 10л: 43,86 грн 

SEPAREN усуває гієнічні і екологічні проблеми, що виникають при вживанні мастил для форм на основі мінеральних масел. Він складається з гігієнічно нешкідливих речовин, не горючий і розчиняється в воді. SEPAREN не виділяє пилові речовини, що забруднюють повітря, не викликає ризику забруднення ґрунтових вод.

Описание

ЗАСТОСУВАННЯ

SEPAREN можна використовувати для всіх видів форм, опалубок з дерева, пластмаси, гуми і сталі. Високі сепараторні властивості дозволяють в деяких випадках проводити багаторазову формовку без поновлення набризгу. SEPAREN не змінює колір бетону і може застосовуватися для білого архітектурного бетону. Він не руйнує органічні речовини в гумових прокладках форм, матриць з гуми, фанери, теплоізолюючих речовин. SEPAREN наноситься набризком, валиком, тканиною і т.п. Бажано отримати якомога більше тонкий шар засобу. Товстий шар неекономічний, погіршує якість поверхні бетону і чистоту форми. Бетон подається в форму або опалубку тільки після висихання плівки, утвореної SEPARENом. Засіб можна застосовувати і при складуванні для в'язкості, щоб забезпечити стійкість. При необхідності отримання меншої в'язкості при нанесенні, виріб можна розвести дисцилированной (кип'яченою) водою. Необхідна кількість води визначається дослідним шляхом і потім підтримується незмінним. Для вирішення Ваших специфічних проблем звертайтеся за консультацією до нас.

УВАГА! Бетон подається в форму або опалубку тільки після висихання плівки, утвореної SEPARENом.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Незважаючи на те, що не існують такі специфічні області, для яких застосування SEPARENа було б неприйнятним, можна в деяких обґрунтованих випадках застосовувати альтернативні вироби:

SEPAREN підходить для пластмасових, гумових, залізних, дерев'яних форм і опалубках.

ВИТРАТИ  СМАЗКИ

Не просочуючі опалубки - 1 літр/20м2 (50мл. На 1 м2) на 2-3 циклу заливки бетону.

ВЛАСТИВОСТІ

  • Вид - біла молочна рідина
  • Щільність - 965-980 кг/м3
  • В'язкість - 1,45-1,48 Е
  • Сухий залишок (% ваги) - хв. 7,6

ЗБЕРІГАННЯ

Оберігати від замерзання. Термін гарантійного зберігання: 12 місяців.

Отзывы

Отзывы

Имя*
E-mail*
Ваш отзыв*
Captcha